SOSYAL MEDYA VE DİJİTAL REKLAM HİZMETİ ( GOOGLE - FACEBOOK | LİNKEDİN )

SOSYAL MEDYANIN ÖNEMİ

Sosyal medyada bulunmanızı gerektiren en başlıca neden hedef kitleye direkt ulaşabileceğiniz, kolay ve düşük maliyetli bir platform olmasıdır.

Firmanızın sunduğu hizmet ve/veya ürün sosyal medyada ne kadar bahsedilirse, marka gücünüz de o doğrultuda artar. Firmanız sosyal medyada profesyonel olarak aktif bir şekilde var olduğunda bilinirliğiniz artar ve kullanıcılar sizin hakkınızda sürekli konuşarak, sizi tavsiye ederler. Dolayısıyla sosyal medyadaki bu etkinliğiniz firmanızın marka gücünü arttırarak, itibarınızın daha da güçlenmesini sağlayacaktır.

DİJİTAL REKLAM DANIŞMANLIĞI

İnternet reklamları ve özellikle Google Adwords reklamları herhangi bir web sitesinin hizmet ve ürünlerini en etkin, ekonomik ve ölçülebilir şekilde ihtiyaç sahiplerine ulaştırabilmesine imkan sağlamakta. Belirlenen anahtar kelimelerle, istenilen hedef kitleye, istenilen günlük ve aylık bütçelerle Google Reklamları sağlamak mümkün ve üstelik tüm bu işlemler için yalnızca 15 dakika yeterli. İnternet reklamları denilince sırasıyla Google Adwords reklamları, Google Adsense içerik reklamları, Google banner reklamları, Google Video reklamları, yurtdışında Google TV reklamları, Google Radyo reklamları, Google GSM reklamları, Yahoo Sponsor Linkler, MSN Adcenter reklamları, Adnet Network reklamları, Facebook reklamları ve diğer onlarca değişik reklam akla gelmekte. Böylesine kapsamlı bir Reklam Mecrasında hangi mecranın, hangi bütçelerle ve hangi kampanyalar için kullanılacağına karar vermek genellikle firmalar ve ajanslar için zor olmakta. Dolayısıyla firmanın yapısının, ürün ve hizmetlerinin incelendikten sonra bütçe belirlenmesi yapmak ve eşzamanlı olarak ta internet reklam mecralarının belirlenmesi gerekmekte. İnternet reklamları danışmanı bu noktada her türlü çözümü üretmekte ve firmayı bilgilendirmektedir

Bizimle Temasa Geçerek Teklif İstemek İçin  Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz

Tüm alanlar zorunludur